Mateřská školaZlosyň

O nás

Mateřská škola Zlosyň je jednotřídní heterogenní mateřská škola s kapacitou 25 dětí. Zaměstnává 5 pracovníků na HPP a 3 externí pracovníky.

Výstavba této školy začala v květnu 2013, kolaudace se uskutečnila 15. srpna 2013, zařazení  do sítě škol proběhlo 21. 8. 2013.

Provoz byl zahájen 1. 9. 2013. Škola se nachází blízko lesa v horní klidné části obce. Je to přízemní, vzdušná dřevostavba, má charakter rodinného domu. Zahrada je vybavena verandou   s venkovním posezením, herními prvky, pískovištěm, domkem na hračky a venkovním WC pro děti, jsou vysázeny stromy. Areál je oplocen se dvěma vchody -  hlavní vstup do MŠ + vchod  do hospodářské části budovy, kde jsou i vjezdová vrata.

V budově se nachází šatna dětí, místnost s technickým zázemím, prostorná třída a herna, kde je položen koberec, pod stolky PVC, dále umývárna propojená s WC dětí, sklad na úklid lehátek, lůžkovin a TV pomůcek, ředitelna, šatna a sociální zařízení pro zaměstnance, prostor pro uložení materiálu a pomůcek pro učitelky, kuchyň, sklad potravin, vč. skladu ovoce a zeleniny. Budova je zabezpečená bezpečnostním systémem, bezpečnostními zámky a  folií na sklech oken a je hlídaná agenturou. U MŠ je vybudováno parkoviště pro potřeby rodičů.

Velký potenciál má MŠ v okolním prostředí pro pobyt venku: les, pískovna, hřiště u OÚ, lesní hřiště, fotbalové a basketbalové hřiště, vycházky do okolních obcí, park ve Veltrusích, chov koní apod.

Kde nás najdete?

Zlosyň č. 200